Szukasz prawdziwej miłości czy partnerki, z którą można konie kraść? A może po prostu nowej towarzyszki lub czułej drugiej połówki? Jesteś zatem w idealnym miejscu – i idealnym czasie – żeby poznać wyjątkową kobietę. Meetic łączy w pary dojrzałe, podobnie myślące lesbijki z otwartymi sercami. Przygotuj się na romans i smak miłości.

Pierwszy krok do romansu wykonaj online…

Po bolesnym rozstaniu, serii jednorazowych przygód lub romansów zakończonych złamanym sercem pewnie znów jesteś singielką. To Ty wybrałaś swoją drogę w życiu, ale na pewno jeszcze nie postanowiłaś zrezygnować z miłości, magii i romansu. A skoro tu jesteś, zakładamy, że wciąż wierzysz w możliwość poznania kogoś wyjątkowego. I słusznie! W ciągu ostatnich 15 lat portale randkowe stały się skutecznym sposobem na odnalezienie prawdziwej miłości. Do tego stopnia, że Twoje szanse znalezienia nowej partnerki są dwukrotnie wyższe online niż w prawdziwym życiu[1]. Nasza misja? Chcemy połączyć dojrzałe, myślące podobnie kobiety szukające kobiecej miłości. Meetic to prosty, bezpieczny i przyjazny środowisku LGBTI portal randkowy, łączący samotne singielki w pary. Pamiętaj jednak, żeby najpierw poznać swoją potencjalną partnerkę. A jeśli czujesz, że coś was łączy, może warto się spotkać na żywo? Utwórz szczegółowy profil i przeglądaj fascynujące profile dojrzałych lesbijek o podobnych zainteresowaniach.

Aplikacje Meetic, aplikacja randkowa do poważnych związków Poznaj naszą aplikację

Poznajcie się na Meetic

W Meetic każda kobieta – niezależnie od charakteru i doświadczeń życiowych – znajdzie coś dla siebie. Przeglądaj zweryfikowane profile kobiet pasujących do Twoich oczekiwań i wizji idealnej partnerki, wyznających podobne wartości co Ty. A gdy mowa o odnalezieniu idealnej partnerki, klucz do sukcesu leży w uzyskaniu równowagi pomiędzy sercem, ciałem i umysłem. Wspólne pasje i poglądy na życie to doskonała podstawa do połączenia serc. Im szerzej i precyzyjniej opiszesz swoje preferencje i oczekiwania, tym większa jest szansa, że znajdziesz idealną kobietę. Na naszym portalu znajdziesz profile tysięcy dojrzałych lesbijek do wyboru, a my pomożemy Ci znaleźć tę najbardziej pasującą do Ciebie. Na tym polega misja Meetic. Co teraz? Zapomnij o strachu i otwórz serce, a my połączymy Cię bezpiecznie z Twoją bratnią duszą. Nasza strona jest całkowicie bezpieczna – wszystkie profile są autentyczne i weryfikowane przez moderatorów. Twoje dane osobowe pozostają poufne, a jeśli nie chcesz z kimś rozmawiać, możesz łatwo tę osobę zablokować.

Portal randkowy dla podobnie myślących singli!
Znajdź singli o podobnych zainteresowaniach
Zarejestruj się bezpłatnie

Dziel się radością

Wiemy, że chcesz wszystkiego – i słońca, i burzy, i słonecznych dni, i bezkresnych nocy. Pomimo doświadczenia życiowego wciąż oczekujesz od miłości, że Cię pobudzi, podekscytuje, zmotywuje do życia. Ale chcesz też dzielić się z drugą osobą tym, co dla Ciebie najważniejsze w życiu. Wspólne zainteresowania, podobne doświadczenia i zbieżny pogląd na życie – to wszystko często roznieca ogień, który trudno zignorować. Zbliża was najczęściej pierwsze wspólne wspomnienie lub doświadczenie, które będzie stanowić fundament dalszego związku. Od tego zaczynacie budowę reszty – wspólnych chwil, intymności i miłości. Rozumiemy, że nie szukasz już iluzji idealnej miłości, pozbawionej wyzwań. Chcesz odpowiedniej kobiety na miarę Twoich potrzeb. A Meetic jest przy Tobie na każdym kroku tej podróży. Na podstawie Twoich kryteriów przygotowujemy specjalne zestawienie szczegółowych, kompatybilnych profili dojrzałych lesbijek. Tobie pozostaje przejrzeć je i wybrać te, które Ci wpadną w oko.

Twoja trenerka Cześć! Jestem Twoją randkową trenerką z Meetic.
Jak mogę Ci pomóc?
Szukam partnera lub partnerki

Czas na randkę

Znalazłaś prawdziwą perełkę? Nie zwlekaj i zaproś ją na ciekawą, romantyczną randkę – degustację win, wspólny koncert albo jogę? Trudno oprzeć się wrażeniu, że brzmią ciekawiej niż klasyczna kolacja przy świecach. Zastanów się, co obie lubicie robić lub chciałybyście razem robić… A potem do dzieła!

 

[1] Source: Kantar TNS 2017