Konto na portalu Meetic jest bezpłatne

Założenie konta na portalu Meetic jest łatwe i bezpłatne. Po zaledwie kilku minutach masz już gotowy profil i dostęp do darmowych funkcji naszego portalu randkowego.

Doskonale rozumiemy, że znalezienie wiarygodnego portalu randkowego, który w ramach bezpłatnego konta oferuje użyteczne funkcje, stanowi wyzwanie. Bardzo często portale randkowe kuszą klientów obietnicą bezpłatnych korzyści, a następnie za faktyczny produkt życzą sobie sporych kwot.

Często bezpłatne portale randkowe są pełne niezweryfikowanych profili, które zaśmiecają wyniki wyszukiwania i uniemożliwiają znalezienie kogoś ciekawego. Portal Meetic jest jednak inny. Zależy nam na zadowoleniu naszych użytkowników, dlatego weryfikujemy wszystkie profile, opisy i zdjęcia nowych użytkowników.

W Meetic zawsze jasno piszemy, czego użytkownicy mogą się spodziewać po bezpłatnym koncie – bezpłatne portale randkowe jeszcze nigdy wcześniej nie były tak przejrzyste. Po założeniu konta na stronie będziesz mieć dostęp do bardziej zaawansowanych elementów naszego portalu randkowego, zanim poprosimy Cię o płatność. Dzięki temu możesz dokładnie poznać Meetic, zanim zdecydujesz się na subskrypcję i konto premium.

Jeśli chcesz sprawdzić, co oferuje Meetic, najlepiej jest założyć nasze bezpłatne konto.

Spotkali się na spotkaniu. Bądź następny!
Laetitia et Stéphane
Sarah
Catherine et France
Gilles et Stéphanie
Frédéric et Angélique
Jean-Baptiste et Marielle
Clément et Amandine
Marine et Aurélien
Alexandre
Lola et Diego
Corinne et Sébastien
Gaëlle et Julien
Richard et Nathalie
Cédric et Sophie
Xavier
Valérie et Alex
Philippe et Kévin
Françoise et Franck
Marylin et Geoffrey
Nicolas et Stéphanie

Przeglądaj profile singli i singielek

Single i singielki chcący bezpłatnie zwiedzić świat bezpłatnego randkowania mogą przejrzeć trzy pierwsze zdjęcia z każdego profilu i dodawać potencjalne profile do ulubionych. Masz też dostęp do filtrów wyszukiwania Meetic, z którymi znajdziesz ciekawe osoby.

Użytkownicy kont bezpłatnych mają też dostęp do funkcji Blender. Bezpłatne randkowanie online często wymaga długich godzin ręcznego przeglądania profili. Tu jednak z pomocą przychodzi funkcja Blender. Każdego dnia poleca ona 100 profili pasujących do Twoich kryteriów – Ty jedynie wybierasz „Tak” lub „Nie”. To świetny sposób, aby przyspieszyć eksplorację randkowania w internecie za darmo.

Portal randkowy dla podobnie myślących singli!
Znajdź singli o podobnych zainteresowaniach
Zarejestruj się bezpłatnie

Dlaczego subskrypcja Meetic jest lepsza niż darmowy portal randkowy

Funkcje naszego bezpłatnego konta są naprawdę praktycznie, ale to jedynie przedsmak wszystkich możliwości portalu Meetic. Jeśli podobają Ci się nasze bezpłatne funkcje, to bez wątpienia docenisz wszystko, co oferujemy w ramach subskrypcji.

Po opłaceniu subskrypcji zyskujesz dostęp m.in. do zaawansowanych narzędzi wyszukiwania, które pozwalają znaleźć singli i singielki wyznających te same wartości co Ty. Chcemy pomóc Ci znaleźć kogoś, komu zależy na poważnym związku, a wspólne wartości i zainteresowania to świetny krok w stronę realizacji tego celu. Szukasz partnera na wycieczki po górach? A może partnerki do oglądania filmów w domowym zaciszu? Nasze zaawansowane filtry wyszukiwania przybliżą Cię do znalezienia idealnej osoby.

Załóż bezpłatne konto i zacznij przeglądać profile innych singli i singielek w Twojej okolicy.