Randki w Polsce

Randki dla singli

Łączy nas coś więcej
Data urodzenia
Dostęp do portalu mają tylko osoby powyżej 18 roku życia
  Profile odpowiadające Twoim kryteriom
  Single dają się dobrze poznać dzięki szczegółowym informacjom
  Poznaj singli w Twojej okolicy
  Bezpieczeństwo i ochrona Twoich danych osobowych

  Dzięki temu poznasz u nas mnóstwo singielek, z którymi możesz porozmawiać lub umawiać się na randki.

  Co wyróżnia Meetic na tle innych portali randkowych dla dojrzałych singli?

  Wiemy, że dojrzali mężczyźni inaczej podchodzą do randek. Wierzymy też, że portale randkowe dla dojrzałych singli powinny wyglądać nieco inaczej. Dlatego też Meetic:

  • publikuje specjalistyczne, szczegółowe porady dla mężczyzn dotyczące randek;
  • wykorzystuje specjalistyczny kwestionariusz osobowościowy do wyszukiwania osób podzielających Twoje wartości.

  W przeciwieństwie do innych portali randkowych dla dojrzałych singli Meetic znacznie ułatwia umawianie się na randki. Dzięki temu nie tracisz czasu na rozmowy z osobami, które nie będą do Ciebie pasować, szukają czego innego lub wyznają inne wartości.

  Jak umawiać się na randki dla dojrzałych singli z Meetic

  Przede wszystkim – jesteś we właściwym miejscu. W Meetic znajdziesz mnóstwo aktywnych singielek szukających miłości. Teraz wystarczy kilka prostych czynności, żeby wyruszyć na poszukiwania:

  1. Wypełnij kwestionariusz osobowościowy

  Najpierw wypełnij nasz kwestionariusz osobowościowy, który podkreśla Twoje podstawowe cechy oraz rodzaj związku i cechy, jakich szukasz u drugiej osoby. Nie ma tu złych ani dobrych odpowiedzi. Na pytania odpowiadaj szczerze, bo tylko dzięki temu masz szansę znaleźć kogoś odpowiedniego.

  1. Dopracuj profil

  Czas się wykazać i wyróżnić. Podkreśl swoją szczerość i uzupełnij profil autentycznymi zdjęciami z Tobą w korzystnym świetle. Dzięki temu singielki szukające miłości będą wiedzieć, co lubisz robić, i łatwiej im będzie zacząć rozmowę.

  1. Pisz do osób, które wpadną Ci w oko!

  Gdy znajdziesz kogoś, kto Ci się podoba, wyślij niezobowiązującą, krótką i miłą wiadomość, aby rozpocząć rozmowę i okazać zainteresowanie.

  1. Rozmawiaj, umawiaj się, randkuj… I nie tylko!

  Tempo w świecie randek dojrzałych singli jest często zaskakująco szybkie. Odkrywasz kompleksowy profil kogoś ciekawego, umawiacie się i zdajecie sobie sprawę z tego, że właśnie siebie szukaliście.

  Przez cały czas jesteśmy u Twojego boku – możesz liczyć na nasze porady i wsparcie. A teraz nie zwlekaj – wyrusz w podróż po świecie miłości z tysiącami innych dojrzałych singli na naszym portalu randkowym.

  Portal randkowy dla podobnie myślących singli!
  Znajdź singli o podobnych zainteresowaniach
  Zarejestruj się bezpłatnie