Randki w Polsce

Randki dla singielek

Łączy nas coś więcej
Data urodzenia
Dostęp do portalu mają tylko osoby powyżej 18 roku życia
  Profile odpowiadające Twoim kryteriom
  Single dają się dobrze poznać dzięki szczegółowym informacjom
  Poznaj singli w Twojej okolicy
  Bezpieczeństwo i ochrona Twoich danych osobowych

  Na naszym portalu znajdziesz tysiące zainteresowanych singli, mężczyzn szukających kobiet takich jak Ty, żeby pogadać i umówić się na randkę.

  Czym portal randkowy dla singielek Meetic różni się od innych

  Jesteśmy święcie przekonani, że zasługujesz na to, aby znaleźć idealnego partnera, niezależnie od wieku. I w przeciwieństwie do innych portali randkowych wiemy, że Twoje osobiste cele są jeszcze ważniejsze i bardziej unikalne. Dlatego też Meetic:

  • specjalizuje się w łączeniu singielek z innymi osobami szukającymi miłości
  • łączy ludzi o podobnych przekonaniach
  • oferuje praktyczne i przydatne porady na tematy związane z randkowaniem
  • zawiera wnikliwy kwestionariusz, na podstawie którego powstaje Twój profil, ułatwiający rozmowę, poznanie i umówienie się z kimś na randkę.

  Jesteśmy przekonani, że gdy szukasz dojrzałego związku, nie powinnaś musieć przeglądać setek zupełnie losowych profili, jak to ma miejsce na innych portalach randkowych. Wiemy, że seniorki na naszym portalu szukają partnerów do dojrzałych związków i dlatego osobiście weryfikujemy wszystkie profile.

  Jak znaleźć następnego kandydata na randkę na Meetic

  Jeśli chcesz znaleźć partnera bądź partnerkę do rozmowy lub na randkę – dobrze trafiłaś, gdyż na portalu Meetic randkuje mnóstwo singli!

  Oto zestaw 5 wskazówek dla singielek szukających partnera:

  1. Prześlij różne zdjęcia siebie w korzystnym świetle

  Obraz jest wart tysiąca słów – a na portalu randkowym jest to po tysiąckroć prawdą. Poproś koleżankę, żeby zrobiła Ci ładny portret. Prześlij też zdjęcie całej swojej sylwetki. Zdjęcia powinny odzwierciedlać Twój faktyczny wygląd, ale warto też uchwycić na nich coś, co będzie stanowiło dobry przyczynek do nawiązania rozmowy, np. hobby lub domowego zwierzaka. Tylko żeby to nie był Twój były partner!

  1. Napisz krótki, ale intrygujący opis siebie

  W kilku słowach opisz swoje największe zalety i co najbardziej lubisz – może to być ulubiony film albo kuchnia. Skup się na tym, co jest w Tobie najciekawsze. Nie rozpisuj się zbytnio, tak aby zaciekawić i zachęcić potencjalnych kandydatów do rozmowy.

  1. Nie bój się kontaktować z singlami

  „Bo do tanga trzeba dwojga”, jak wszyscy wiemy… Ktoś jednak musi wykonać pierwszy krok, a w przypadku seniorek szukających partnera jest to naprawdę dobry pomysł. Przejmij inicjatywę i zacznij pisać do ciekawych singli, których profile Ci się podobają.

  1. Zadawaj dużo pytań i bądź otwarta

  Od Twojej ostatniej randki mogło minąć sporo czasu, ale nie zapominaj o podstawach. A jeśli masz wątpliwości – pytaj. Najlepszym sposobem, żeby kogoś dobrze poznać, jest zadawać wnikliwe pytania, a następnie uważnie słuchać odpowiedzi. Możesz, na przykład, zapytać, czym się zajmuje zawodowo, czy lubi swoją pracę, odkryć, jak trafił do tej branży lub na to stanowisko, itd. Pamiętaj też, że mężczyzna chętnie dowie się czegoś o Tobie, więc staraj się unikać niejasnych odpowiedzi.

  1. Zacznij się umawiać, ale nie śpiesz się

  Po wymianie kilku wiadomości (4–5) z jednym z singli – lub singielek – którzy przyciągnęli Twoją uwagę, czas umówić się na pierwszą randkę. Z umawianiem się po raz pierwszy nie czekaj dłużej niż tydzień lub dwa. Zanim poświęcisz dużo czasu na poznanie tej osoby, warto sprawdzić, czy jest między Wami prawdziwa chemia.

  Meetic dysponuje ekspertami, którzy z chęcią pomogą Ci na każdym kroku – od stworzenia profilu przez pierwszą randkę i dalej. Co masz zatem do stracenia? Już dziś załóż konto na portalu randkowym Meetic.

  Portal randkowy dla podobnie myślących singli!
  Znajdź singli o podobnych zainteresowaniach
  Zarejestruj się bezpłatnie