Każdy z nas czasami ma poczucie, że trzeba się ustatkować albo znaleźć podobnie myślącego partnera, z którym chętnie będziemy oddawać się radości życia. Meetic chętnie pomoże Ci znaleźć taką osobę. Jeśli masz otwarte serce i szukasz kogoś wspaniałego – dobrze trafiłeś.

Gotowy na rozmowy i miłość?

Po bolesnym rozstaniu, serii jednorazowych przygód lub romansach zakończonych złamanym sercem pewnie znów jesteś singlem. Ani Twój wiek, ani zmiany przychodzące z wiekiem nie oznaczają końca życia miłosnego. Jesteś w kwiecie wieku, więc korzystaj z tego. Prawdopodobnie szukasz partnera, z którym będzie można cieszyć się życiem, albo kochanka do ekscytującego romansu. Niezależnie od Twojej osobowości i doświadczenia życiowego portale randkowe to prawdopodobnie najlepszy sposób, żeby kogoś znaleźć. Meetic to prosty, bezpieczny i przyjazny środowisku LGBTI portal randkowy łączący samotnych ludzi w pary. Pomożemy Ci znaleźć singli poszukujących tego samego, co Ty. Najważniejsze jednak to dać wszystkim znać, że jesteś gotowy na nowy romans… Poinformuj świat, że szukasz rozmowy i miłości.

Aplikacje Meetic, aplikacja randkowa do poważnych związków Poznaj naszą aplikację

Jak się do tego zabrać?

Chcesz umówić się na randkę z potencjalnym partnerem? Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z portalami randkowymi dla gejów i nie do końca wiesz, jak się za to zabrać, bez obaw! W obecnych czasach masz dwukrotnie większą szansę poznać kogoś wyjątkowego w Internecie niż w rzeczywistości. Zapomnij więc o barach i klubach, w których będziesz czekał, aż poderwie Cię książę z bajki. Załóż konto na Meetic i zacznij go szukać sam. My natomiast z chęcią pomożemy Ci znaleźć właściwego faceta z grona tysięcy singli deklarujących, że też kogoś szukają. Zarejestruj się – to łatwe i bezpłatne. Wystarczy podać swoje imię, odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Twoich zainteresowań i opowiedzieć nam, kogo szukasz. Wybierz aktualne zdjęcie – z uśmiechem na twarzy – które przedstawia Cię w korzystnym świetle. Krótko, ale szczerze opisz siebie. I gotowe. Możesz teraz przeglądać profile singli, których dla Ciebie wybraliśmy i którzy też szukają tego kogoś. Wpadł Ci w oko jakiś przystojniak? Potrenuj przełamywanie lodów i zacznij rozmawiać z nim na czacie. Poświęć nieco czasu, żeby lepiej poznać potencjalnego kandydata. Może właśnie tutaj uda Ci się znaleźć idealnego partnera! Nie musisz też martwić się o autentyczność profilów – Meetic bardzo dba o weryfikację wszystkich użytkowników. I na koniec – pamiętaj, że Twoje dane osobowe pozostają poufne. To Ty decydujesz, co chcesz udostępniać i komu.

Portal randkowy dla podobnie myślących singli!
Znajdź singli o podobnych zainteresowaniach
Zarejestruj się bezpłatnie

Randkuj, kochaj i dziel się szczęściem!

Twoja podróż przez życie zabrała Cię w różne miejsca i wiele Cię nauczyła. Twoje serce ma na pewno niejedną bliznę, ale wciąż jest młode i rzutkie. Czego się nauczyłeś? Doceniaj radość tej chwili i ciesz się tym, co naprawdę ważne: waszymi wspólnymi chwilami i doświadczeniami. Otwarte serce, podobne podejście i zbieżne zainteresowania – to wystarczy, żeby znaleźć partnera. W Twoim wieku doskonale znasz już siebie i wiesz, jakiego faceta szukasz. W oparciu o Twoje kryteria Meetic proponuje Ci dojrzałych gejów szukających partnera o podobnych zainteresowaniach i cechach charakteru. Reszta to już kwestia chemii!

Twoja trenerka Cześć! Jestem Twoją randkową trenerką z Meetic.
Jak mogę Ci pomóc?
Szukam partnera lub partnerki

Randka ponad czat

Randkowanie z innym facetem nie sprowadza się tylko do internetowych wyznań i wiadomości. Musicie się poznać na żywo! Liczba gejów szukających partnera w Twojej okolicy sprawia, że łatwo znajdziesz coś, co możecie razem robić. A jeśli już znalazłeś kogoś wyjątkowego online, może pójdziecie o krok dalej? Degustacja win, lekcja gotowania, wystawa w galerii… Spróbuj wyobrazić sobie to wszystko, co możecie razem robić… Wystarczy umówić się na randkę!