Podróżujesz po świecie samotnie i szukasz bratniej duszy, która podziela Twoje zamiłowanie do nowych miejsc i doznań? A może masz ochotę na krótki wyjazd z sympatią, która patrzy na świat podobnie jak Ty? Zapomnij o swojej standardowej trasie i wypróbuj nowe miejsce. I baw się świetnie na każdym kroku z kochającą osobą. Z nami – tu i teraz – bez problemu znajdziesz wyjątkową osobę, która będzie z Tobą chętnie podróżować. A może masz ochotę na randki w podróży lub znalezienie singla lub singielki dzielących Twoje zamiłowanie do podróży? Czemu nie! Zacznij swoją nową przygodę – przygotuj się na lot, rejs lub jazdę ze swoją nową drugą połówką. W drogę!

Czy to już czas na nową przygodę?

Po rozstaniu, rozwodzie lub odejściu Twojego partnera lub partnerki znów jesteś singlem albo singielką. To nie oznacza jednak końca Twojego życia miłosnego – wręcz przeciwnie. To jedynie punkt zwrotny, początek nowej podróży w świat miłości i przygód. Możliwość znalezienia dla siebie kogoś odpowiedniego – nowego kochanka albo przyjaciółki, z którymi zwiedzisz świat. Nadszedł czas na miłość i radość, w końcu to złote lata Twojego życia. A Meetic to świetne miejsce, żeby zacząć szukać. Nawet jeśli nie szukasz partnera do podróżowania, możliwość rozmowy z podobnie myślącymi dojrzałymi singlami i singielkami to również świetny pomysł. Pomożemy Ci znaleźć kogoś, kto będzie idealnie wpisywał się w Twoje życie i plany podróżne. Randki online to bardzo skuteczny sposób poznawania nowych osób i szukania seniorów podzielających Twoje uwielbienie dla podróży. Gdy już założysz bezpłatne konto na Meetic, masz dostęp do zweryfikowanych profili singli i singielek, którzy podzielają Twoje zainteresowania, sposób myślenia i oczekiwania. Meetic pozwala poznać więcej seniorów o podobnym spojrzeniu na świat, niż to możliwe w życiu poza siecią. Otwórz umysł i serce – całkiem możliwe, że wystarczy kilka kliknięć, aby poznać kogoś, z kim nie tylko wyruszysz w podróże, lecz także spędzisz życie. Daj sobie szansę na szczęście.

Aplikacje Meetic, aplikacja randkowa do poważnych związków Poznaj naszą aplikację

Bezpieczny sposób na poszukiwania drugiej połówki

Chcesz już znaleźć kogoś, z kim możesz dzielić radość podróżowania lub nawet życie? Niezależnie od tego, czy szukasz nowego związku lub tylko partnera na wyprawy, jesteś w dobrym miejscu. Meetic to prosty, bezpieczny i intuicyjny portal randkowy, który łączy ludzi o tych samych wartościach. Dopasowujemy użytkowników o podobnych profilach, aby umożliwić im wspólne doświadczanie radości życia. Subskrypcja to kwestia kilku minut – wpisz imię, wypełnij kwestionariusz dotyczący Twoich zainteresowań i oczekiwań, prześlij ładne zdjęcie i napisz krótki opis dotyczący Twojej osobowości. To wszystko. Następnie Meetic przedstawi Cię wielbicieli i wielbicielki podróżowania, którzy również kogoś szukają. Wyrusz w tę podróż ze spokojną głową i otwartym sercem. Zależy nam nie tylko skuteczności, lecz także bezpieczeństwie. Dlatego też nasze serwery są odpowiednio chronione. Każdy nowy profil jest weryfikowany, a dane osobowe pozostają poufne. Dlatego tez, korzystając z kryteriów wyszukiwania, możesz bezpiecznie szukać osób najlepiej odpowiadających Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Możesz też po prostu przeglądać profile singli i singielek. Ktoś Ci wpadł w oko? Napisz wiadomość, wymieńcie się zdjęciami i dajcie sobie czas, żeby się nawzajem poznać. A jeśli uznasz, że łączy Was więcej niż tylko fakt bycia na portalu randkowym Meetic, może się spotkacie?

Portal randkowy dla podobnie myślących singli!
Znajdź singli o podobnych zainteresowaniach
Zarejestruj się bezpłatnie

Randki, miłość i podróże

Jeśli masz dość podróżowania w pojedynkę i szukasz kogoś, kto będzie Ci towarzyszył, portal randkowy online to dobre miejsce na poszukiwania. Randki i podróże? To brzmi jak idealne połączenie. Pozwala Ci nie tylko znaleźć miłość, lecz także korzystać z życia i cieszyć tym, co naprawdę lubisz robić. A jeśli szukasz tylko współtowarzysza lub współtowarzyszki podróży, to też dobry pomysł. Przede wszystkim jasno powiedzcie sobie, jakie macie oczekiwania, i uzgodnijcie, jak chcecie spędzać czas. Choć pamiętaj – zanim wyruszycie w pierwszą podróż, najpierw spotkajcie się na randkę. To znakomita okazja, żeby poznać tę osobę i zobaczyć, czy jest między wami chemia. To także świetny sposób, żeby sprawdzić, czy naprawdę chcesz z tą osobą podróżować. Jeśli czujesz, że to jest to, przygotuj się na nową przygodę. A jeśli nie – nie zrażaj się. W końcu trafisz na osobę, która chce zwiedzać świat właśnie z Tobą.