Randki w Polsce

Szukasz kogoś do wspólnego podróżowania?

Łączy nas coś więcej
Data urodzenia
Dostęp do portalu mają tylko osoby powyżej 18 roku życia
  Profile odpowiadające Twoim kryteriom
  Single dają się dobrze poznać dzięki szczegółowym informacjom
  Poznaj singli w Twojej okolicy
  Bezpieczeństwo i ochrona Twoich danych osobowych

  Podróżujesz po świecie samotnie i szukasz bratniej duszy, która podziela Twoje zamiłowanie do nowych miejsc i doznań? A może masz ochotę na krótki wyjazd z sympatią, która patrzy na świat podobnie jak Ty? Zapomnij o swojej standardowej trasie i wypróbuj nowe miejsce. I baw się świetnie na każdym kroku z kochającą osobą. Z nami – tu i teraz – bez problemu znajdziesz wyjątkową osobę, która będzie z Tobą chętnie podróżować. A może masz ochotę na randki w podróży lub znalezienie singla lub singielki dzielących Twoje zamiłowanie do podróży? Czemu nie! Zacznij swoją nową przygodę – przygotuj się na lot, rejs lub jazdę ze swoją nową drugą połówką. W drogę!

  Czy to już czas na nową przygodę?

  Po rozstaniu, rozwodzie lub odejściu Twojego partnera lub partnerki znów jesteś singlem albo singielką. To nie oznacza jednak końca Twojego życia miłosnego – wręcz przeciwnie. To jedynie punkt zwrotny, początek nowej podróży w świat miłości i przygód. Możliwość znalezienia dla siebie kogoś odpowiedniego – nowego kochanka albo przyjaciółki, z którymi zwiedzisz świat. Nadszedł czas na miłość i radość, w końcu to złote lata Twojego życia. A Meetic to świetne miejsce, żeby zacząć szukać. Nawet jeśli nie szukasz partnera do podróżowania, możliwość rozmowy z podobnie myślącymi dojrzałymi singlami i singielkami to również świetny pomysł. Pomożemy Ci znaleźć kogoś, kto będzie idealnie wpisywał się w Twoje życie i plany podróżne. Randki online to bardzo skuteczny sposób poznawania nowych osób i szukania seniorów podzielających Twoje uwielbienie dla podróży. Gdy już założysz bezpłatne konto na Meetic, masz dostęp do zweryfikowanych profili singli i singielek, którzy podzielają Twoje zainteresowania, sposób myślenia i oczekiwania. Meetic pozwala poznać więcej seniorów o podobnym spojrzeniu na świat, niż to możliwe w życiu poza siecią. Otwórz umysł i serce – całkiem możliwe, że wystarczy kilka kliknięć, aby poznać kogoś, z kim nie tylko wyruszysz w podróże, lecz także spędzisz życie. Daj sobie szansę na szczęście.

  Tysiące osób poznało już swojego partnera na Match Europe. Bądź następny!
  • Elodie et Thomas
  • Charles et Sarah
  • Élodie et Candy
  • David et Lilie
  • Jordan
  • Fabien et Eva
  • Vanessa et Gérald
  • Carine et Dominique
  • Jennifer et Alexandre
  • Lola et Diego
  • Solenn et Alex
  • Vincent
  • Monéra
  • Cédric et Sophie
  • Loïc et Angélique
  • Yvonne et Gaëtan
  • Lydie et Yann
  • Dominique et Pierre
  • Sylvain et Karine
  • Sonia et Benoit
  Zarejestruj się

  Bezpieczny sposób na poszukiwania drugiej połówki

  Chcesz już znaleźć kogoś, z kim możesz dzielić radość podróżowania lub nawet życie? Niezależnie od tego, czy szukasz nowego związku lub tylko partnera na wyprawy, jesteś w dobrym miejscu. Meetic to prosty, bezpieczny i intuicyjny portal randkowy, który łączy ludzi o tych samych wartościach. Dopasowujemy użytkowników o podobnych profilach, aby umożliwić im wspólne doświadczanie radości życia. Subskrypcja to kwestia kilku minut – wpisz imię, wypełnij kwestionariusz dotyczący Twoich zainteresowań i oczekiwań, prześlij ładne zdjęcie i napisz krótki opis dotyczący Twojej osobowości. To wszystko. Następnie Meetic przedstawi Cię wielbicieli i wielbicielki podróżowania, którzy również kogoś szukają. Wyrusz w tę podróż ze spokojną głową i otwartym sercem. Zależy nam nie tylko skuteczności, lecz także bezpieczeństwie. Dlatego też nasze serwery są odpowiednio chronione. Każdy nowy profil jest weryfikowany, a dane osobowe pozostają poufne. Dlatego tez, korzystając z kryteriów wyszukiwania, możesz bezpiecznie szukać osób najlepiej odpowiadających Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Możesz też po prostu przeglądać profile singli i singielek. Ktoś Ci wpadł w oko? Napisz wiadomość, wymieńcie się zdjęciami i dajcie sobie czas, żeby się nawzajem poznać. A jeśli uznasz, że łączy Was więcej niż tylko fakt bycia na portalu randkowym Meetic, może się spotkacie?

  Randki, miłość i podróże

  Jeśli masz dość podróżowania w pojedynkę i szukasz kogoś, kto będzie Ci towarzyszył, portal randkowy online to dobre miejsce na poszukiwania. Randki i podróże? To brzmi jak idealne połączenie. Pozwala Ci nie tylko znaleźć miłość, lecz także korzystać z życia i cieszyć tym, co naprawdę lubisz robić. A jeśli szukasz tylko współtowarzysza lub współtowarzyszki podróży, to też dobry pomysł. Przede wszystkim jasno powiedzcie sobie, jakie macie oczekiwania, i uzgodnijcie, jak chcecie spędzać czas. Choć pamiętaj – zanim wyruszycie w pierwszą podróż, najpierw spotkajcie się na randkę. To znakomita okazja, żeby poznać tę osobę i zobaczyć, czy jest między wami chemia. To także świetny sposób, żeby sprawdzić, czy naprawdę chcesz z tą osobą podróżować. Jeśli czujesz, że to jest to, przygotuj się na nową przygodę. A jeśli nie – nie zrażaj się. W końcu trafisz na osobę, która chce zwiedzać świat właśnie z Tobą.

  Portal randkowy dla podobnie myślących singli!
  Znajdź singli o podobnych zainteresowaniach
  Zarejestruj się bezpłatnie