Pomoc on-line Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania
FAQ
Kategorie Najczęściej zadawane pytania
Kategorie
Najczęściej zadawane pytania
powrót

Jak mogę zadbać o własne bezpieczeństwo na stronie?

Przeważająca większość singli na Meetic to ludzie, którzy chcą, by szukanie miłości było przyjemne. Jednak jak w każdym środowisku internetowym, warto dbać o własne bezpieczeństwo.

Nasz dział Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa zawiera wiele informacji i porad, ale warto pamiętać o kilku złotych zasadach:

  • Nie wyjawiaj na profilu informacji, na podstawie których łatwo można Cię zidentyfikować w prawdziwym życiu ani nie udostępniaj ich zbyt szybko podczas rozmów z innymi użytkownikami.
  • Na wczesnym etapie znajomości prowadź rozmowy tylko za pośrednictwem naszej platformy. Użytkownicy mający złe intencje często próbują od razu przenieść rozmowę na SMS, różne aplikacje, e-mail czy telefon.
  • Nie zgadzaj się na spotkanie na żywo, jeśli czujesz, że to jeszcze nie ten moment i upewnij się, że pierwsza randka odbędzie się w miejscu publicznym. Jeśli poznasz kogoś, kto Cię zainteresuje, daj znajomości rozwijać się w Twoim tempie.
  • Nie daj się zmusić do zrobienia bądź wyjawienia czegoś, co powoduje u Ciebie dyskomfort.
  • Zawsze pamiętaj, że osoba, którą poznajesz w internecie może nie być tym, za kogo się podaje.
  • Nigdy nie udostępniaj żadnych umożliwiających identyfikację danych osobowych ani numerów kart na platformie ani nigdzie indziej.

Nasi moderatorzyzawsze szybko reagują na wszelkie zgłoszenia i mogą trwale usunąć konto Meetic osób naruszających zasady społeczności, jeśli będzie to konieczne. Zespół działa z zachowaniem pełnej poufności, więc cokolwiek zgłosisz, pozostanie to między Tobą a moderatorami.

Kontakt z moderatorami jest możliwy po kliknięciu przycisku trzech kropek (), a następnie przycisku Zgłoś tę osobę w widoku profilu lub w oknie wiadomości.

➔ Pamiętaj – takie złe doświadczenia zdarzają się na Meetic bardzo rzadko! Jesteśmy tu po to, by Cię wspierać i mamy nadzieję, że szukanie drugiej połowy sprawi Ci wielką frajdę!

czy ta informacja jest odpowiedzią na twoje pytanie
tak nie
dziekuję za skorzystanie z pomocy on-line

Jeśli nadal chcesz skontaktować się z obsługą klienta, kliknij poniżej.