Pomoc on-line Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania
FAQ
Kategorie Najczęściej zadawane pytania
Kategorie
Najczęściej zadawane pytania
powrót

Gdzie będzie można zobaczyć mój profil?

Twój profil utworzony na Meetic jest widoczny dla użytkowników zarejestrowanych w serwisie Meetic i jego lokalnych wariantach, funkcjonujących pod różnymi markami opisanymi tutaj pod nagłówkiem „Nasze europejskie marki randkowe”.

Dzięki temu użytkownik mieszkający blisko granicy kraju może spotkać się z użytkownikiem lokalnego wariantu serwisu w sąsiednim państwie. Serwisy te są funkcjonalnie identyczne i korzystają z tej samej platformy hostowanej we Francji. Jeden z tych serwisów, Ourtime (i jego lokalne warianty DisonsDemain i Zweisam) są przeznaczone specjalnie dla osób od 50 roku życia.

W związku z tym Twój profil będzie w nich widoczny tylko wtedy, gdy też masz 50 lat lub więcej i podczas rejestracji zaznaczysz odpowiednią zgodę. Jeśli tak jest, ale nie chcesz już, aby Twój profil był widoczny w tych serwisach, po prostu odznacz właściwe okienko w zakładce „Ustawienia konta”: „Masz ponad 50 lat? Zwiększ swoje szanse na ciekawą randkę, udostępniając widoczność swojego profilu w naszych serwisach przeznaczonych dla osób od 50 roku życia”. Pamiętaj, że możemy Ci proponować profile osób w wieku 50 lat lub starszych zarejestrowanych w ogólnych serwisach, jeśli zezwalają na to ustawienia ich kont.

czy ta informacja jest odpowiedzią na twoje pytanie
tak nie
dziekuję za skorzystanie z pomocy on-line

Jeśli nadal chcesz skontaktować się z obsługą klienta, kliknij poniżej.