Pomoc on-line Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania
FAQ
Kategorie Najczęściej zadawane pytania
Kategorie
Najczęściej zadawane pytania
powrót

W jakich serwisach jest widoczny mój profil?

Profil utworzony na Meetic jest widoczny dla użytkowników zarejestrowanych na Meetic i jego krajowych wersji przeznaczonych dla osób w wieku 50 lat i więcej (zależnie od kraju pod markami, takimi jak Ourtime, DisonsDemain lub Zweisam).

Umożliwia to użytkownikowi mieszkającemu w strefie przygranicznej spotkanie z użytkownikiem lub użytkowniczką lokalnej wersji tego samego serwisu w sąsiadującym kraju. W celu zwiększenia szans na spotkanie, Twój profil utworzony na Meetic jest także widoczny, o ile wyrazisz na to zgodę, dla osób w wieku 50 lat i więcej zarejestrowanych w ogólnych serwisach randkowych pod nazwą „Our European dating brands”. Te serwisy są funkcjonalnie identyczne i korzystają z tej samej scentralizowanej platformy hostowanej we Francji.

W takim przypadku, jeśli nie chcesz, aby Twój profil wyświetlał się osobom w wieku 50 lat i więcej, zarejestrowanym w tych ogólnych serwisach, wystarczy odznaczyć odpowiednie pole w zakładce Moje konto: „Zwiększ swoje szanse na randkę, czyniąc swój profil widocznym dla członków w wieku 50 lat i więcej w naszych ogólnych serwisach”.

Uwaga, jest możliwe, że zaproponowane Ci będą profile osób w wieku 50 lat i więcej zarejestrowanych w ogólnych serwisach, jeśli pozwalają na to ustawienia ich kont.

czy ta informacja jest odpowiedzią na twoje pytanie
tak nie
dziekuję za skorzystanie z pomocy on-line

Aby uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, skontaktuj się z obsługą klienta.